Na predaj jedinečný rodinný dom blízko Košíc

 • Dizajn bez názvu.png
 • DSC00040.jpg
 • DSC00025.jpg
 • DSC00007.jpg
 • DSC09917.jpg
 • DSC09883-HDR.jpg
 • DSC09859-HDR.jpg
 • DSC09853.jpg
 • DSC09738-HDR.jpg
 • DSC09746-HDR.jpg
 • DSC09780-HDR.jpg
 • DSC09786-HDR.jpg
 • DSC09830.jpg
 • DSC09826.jpg
 • DSC09967.jpg
 • DSC09886-HDR.jpg
 • DSC09992.jpg
 • RD Olšovany_pôdorys.jpg

Spoločnosť Brancová Štellmach reality, s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj jedinečný 3 - izbový rodinný dom v obci Olšovany.
Obec Olšovany je vyhľadávanou lokalitou pre svoju rýchlu dostupnosť do Košíc. Rodinný dom je vzdialený od mesta iba 10 km, čo je autom max. skvelých 15 min.
Nehnuteľnosť zaujme najmä tichou lokalitou, pretože sa nachádza mimo hlavnej cesty. Voľné chvíle, slniečko si môžete v pokoji vychutnávať na čarovnej záhrade či útulnej presklenej terase. Výhľad sa Vám naskytne na rôznorodé kvety, stromy, kríky, ktoré spolu vytvárajú harmonický a estetický priestor, ktorý vám poskytne pokoj a oddych po náročnom dni v práci.
Pozemok je oplotený, rovinatý a slnečný spolu s domom má rozlohu 385 m2. Na pozemku sa okrem domu nachádza samostatná murovaná garáž a tiež drevený altánok.

Nehnuteľnosť je napojená na vlastnú studňu, elektrickú, plynovú prípojku a čističku odpadových vôd.
V kúpeľni je podlahové vykurovanie, zdroj tepla a teplej vody pre dom zabezpečuje kondenzačný plynový kotol umiestnený v technickej miestnosti. Prefiltrovaná voda zo studne sa využíva v celej domácnosti, vďaka čomu sú náklady na vodu nízke.
Zastavaná plocha domu je 117,45 m2.
Pri vstupe do dennej časti domu Vás očarí obývačka prepojená s kuchyňou, kde romantickú atmosféru vytvára krb. Vedľa priestrannej a plne vybavenej kuchyne sa nachádza veľká, potravinová komora.
Dom má tieto miestnosti: zádverie, chodba, komora, kuchyňa s jedálňou, ktorá je prepojená s obývacou izbou, kúpeľňu s toaletou, dve neprechodné izby, technickú miestnosť, terasu a samostatnú garáž vybavenú elektrickou bránou s automatickým ovládaním.

Veríme, že budúci majiteľ domu určite ocení to, že dom sa predáva kompletne zariadený a dokončený. Stačí si doniesť osobné veci a v okamihu nasťahovania si svoj nový domov vychutnávať. Nakoľko ceny materiálov neustále rastú a nie je ich dostatok, kúpou tejto nehnuteľnosti nemusíte mať starosti a najmä vysoké výdavky s dokončením a zariaďovaním domu.

Za výhody tohto domu považujeme:
- dom sa predáva kompletne a vkusne zariadený,
- vyhľadávaná a žiadaná lokalita len 10 km od Košíc,
- v kúpeľni je podlahové kúrenie, vaňa, ale aj sprchový kút,
- v dome je krásny krb, komora a samostatná technická miestnosť s novým plynovým kotlom,
- presklená terasa, murovaná garáž s novou bránou,
- pred kúpou tejto nehnuteľnosti získate od nás informácie o najvhodnejšom hypotekárnom úvere priamo pre Vás.

Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť stať sa majiteľom tohto skvostného domu s nádhernou záhradou. Kontaktujte nás ešte dnes na čísle 0907 391 442 a získajte viac informácií, alebo si rovno dohodnite obhliadku tejto nehnuteľnosti, aby ste mohli na vlastné oči zažiť jej krásu a pohodlie.
Tešíme sa na stretnutie.
Textový aj grafický obsah dokumentu je autorským dielom a majetkom spoločnosti Brancová Štellmach reality, s.r.o. a jeho používanie alebo zneužitie je trestné.

Podrobné informácie

3
117.45 m²
385 m²
osobné
po rekonštrukcii
aktívne
studňa
ČOV
lokálny poskytovateľ
vlastné – kombinované
áno - 1 auto
Ytong
zariadený
plastové
rovina
asfaltová cesta
 • Štát Slovensko
 • Kraj Košický
 • Okres Košice-okolie
 • Mesto Olšovany
 • Druh Rodinný dom
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt +421 907 391 442

Pre viac informácií kontaktujte

Povedali o nás

Jedno veľké ĎAKUJEM patrí Lenke, pretože vďaka nej sme si splnili náš sen :) Vždy usmievavá Lenka nám pomohla s hľadaním a celým procesom kúpy bytu. Jej kvalitné služby nám ušetrili veľa sivých vlasov a vrások na čele. V tom čo robí sa veľmi dobre orientuje, vidno, že ju táto práca napĺňa a baví. Aj vďaka tomuto bola kúpa jednoduchšia a šitá na mieru priamo pre nás. Taktiež nám vždy poradila a pomohla aj s financovaním bytu. Do budúcna sa tešíme na ďalšiu spoluprácu s Lenkou :) Kristínka a Martin

Kristínka a Martin

Veľmi sa chceme poďakovať našej maklérke Lenke. Už na našom prvom stretnutí sme boli rozhodnutí spolupracovať práve s ňou. Doteraz to neľutujeme. Lenka nás previedla celým procesom kúpy nehnuteľnosti bez problémov. Je zodpovedná, spoľahlivá a naozaj veľká profesionálka. Všetko dôkladne vysvetlila a poradila nám v každej situácii. Okrem toho je úžasná osôbka, vždy s úsmevom na perách, stále sme sa na naše stretnutia tešili. Ak by sme mali znova podstúpiť takýto proces, bez váhania si vyberieme znova Lenku.

Katarína

S doterajšou spoluprácou a hľadaním bytu som veľmi spokojná. Je milý, pohotový, ústretový.

Maria Tomkova

Na základe odporúčania od kamaráta som sa rozhodol ísť cestou realitného makléra a Patrície. Nič lepšie som spraviť nemohol. Úprimná, ústretová, ochotná pomôcť so všetkým, jednoducho pravá profesionálka vo svojom odbore. Ďakujem veľmi pekne za pomoc pri výbere nehnuteľností a všetkého vybavovania okolo kupovania bytu. Určite môžem len odporučiť :)

Peter Šatala

Pff realitáci, že? Noo... nie až tak. Realitný trh je ako scéna z Jurského Parku pri kŕmení T-rexa kozou. Bohužiaľ, vy ste tá koza. Avšak Lenka je niečo ako Sam Neill, len v oveľa krajšom prevedení. Je to človek, ktorého v tomto neľútosťom prostredí chcete mať na svojej strane. Vie o všetkom, čo sa kde šuchne, o každej novej ponuke vás promptne informuje, nebojí sa povedať čo si o danej nehnuteľnosti myslí, aj keby ju to malo stáť obchod. Lenka vám dá pocítiť, že pri kupovaní vášho nového domova záleží na vás ako na ľuďoch, nie len na rýchlom podpise zmlúv ako na páse. Je niečo ako strážny anjel, ktorý vám vždy pomôže. Aj keď od mojej kúpi v spolupráci s Lenkou ubehlo už pár mesiacov, občas sa prichytím ako pri pohľade z okna rozmýšľam, kde by som bol bez jej pomoci. Takže odpoveď na otázku, či využiť služby Brancova a Štellmach reality je, že ak ste dobrodružný typ, nevadia vám vrásky, šediny, možnosť sa niekde obabrať o "pár" koruniek a kľudne by ste si Jurskym parkom prebehli aj sami v štýle nedeľnej prechádzky, tak choďte na vlastnú päsť. Ak však nechcete zošedivieť, zostarnúť o 10 rokov, tráviť večery nekonečným googlovanim kde aj tak skončíte len na nejakom fóre a chcete mať niekoho šikovného, rokmi a skúsenosťami zoceleného vždy na telefóne, ktorý vám odpovie na každý jeden dotaz, vybaví za vás kvantum vecí a obehá úrady o ktorých ste ešte možno ani nepočuli, tak určite sú služby Lenky práve pre vás. Teraz je len na vás dvihnúť telefón, stretnúť sa s Lenkou pri káve a presvedčiť sa na vlastnej koži.

Lukáš Krajňák

S pánom Ješkom so sa stretla pri hľadaní prenájmu v Michalovciach. Celý priebeh od začiatku až do konca prebiehalo profesionálne s priateľským prístupom. Pre mňa je dôležité, aby maklér pochopil záujmy obidvoch strán čo môžem s plným svedomím potvrdiť a pána Ješka odporučiť každému, kto si hľadá bývanie na prenájom či na kúpu/predaj. Dodnes tu bývam a som spokojná aj so servisom, ktorú v dnešnej dobe nevidno ! Veľká vďaka .

Zsuzsanna

Hovorí sa, že "práca má byť vašim koníčkom". Ak by sa ma niekto opýtal, či poznám takého človek, tak mi ako prvá napadne Lenka ! :-) Odporúčanie som dostal od bývalého kolegu a zároveň finančného poradcu Petra Petrušku. Jasné a zrozumiteľné podmienky, ochota, zapálenosť pre prácu, výborná komunikácia, vždy pozitívna energia a úsmev :-) Ešte raz ďakujem krásne :-) A pre tých čo sa ešte stále rozhodujú - určite nebudete ľutovať :-)

Roman Ujco

Kto hľadá vysnívané bývanie určite odporúčam Lenku B. Už na prvom stretnutí som vedela, že na základe dobrého odporúčania som sa rozhodla správne. Je veľmi príjemná, milá, šikovná a hlavne chcem vyzdvihnúť profesionálny prístup. Ušetrila mi veľa času. V podstate ani neviem ako, a už som majiteľka. Takto si predstavujem odborníčku! ĎAKUJEM! PS: prajem Vám stretávať v živote iba "zrkadlových" ľudí

Melánia

Patrícia je ten človek, ktorého chcete stretnúť, keď si hľadáte svoje bývanie a aj mne s rodinou pomohla nájsť naše prvé spoločné bývanie. Na úvodnom stretnutí, nám vysvetlila ako pracuje a my sme jej predostreli naše požiadavky, potom to už šlo skoro samo. Podpísali sme zmluvu, kde oficiálne začala naša spolupráca a neskončila sa len nájdením bytu ako bolo deklarované v zmluve, ale aj skvelým porealitným servisom, kde sa za nás vybavila prepisy energií, podanie daňového priznania a všetkých povinností, ktoré nám vyplývali z kúpy nehnuteľnosti, čiže Patríciu môžem len odporúčať, ak si hľadáte i vy svoje bývanie.

Ján Chudovský

Lenka je úžasná, dynamická mladá žena s neuveriteľným zanietením vo svojej práci. Na vlastnej koži som sa presvedčil, čo znamená full servis pri kúpe bytu. Kto chce ušetriť svoj čas a mať bez problémov aj profesionálne vyriešené všetky záležitosti ohľadom kúpy, či predaja nehnuteľnosti, odporúčam využiť Lenkine služby, podobne ako sme ich využili my. Lenka zo srdca ĎAKUJEME.

Marcel Krempasky

Všetky referencie