PREDANÉ: Na predaj jedinečný rodinný dom blízko Košíc

 • Dizajn bez názvu.png
 • DSC00040.jpg
 • DSC00025.jpg
 • DSC00007.jpg
 • DSC09917.jpg
 • DSC09883-HDR.jpg
 • DSC09859-HDR.jpg
 • DSC09853.jpg
 • DSC09738-HDR.jpg
 • DSC09746-HDR.jpg
 • DSC09780-HDR.jpg
 • DSC09786-HDR.jpg
 • DSC09830.jpg
 • DSC09826.jpg
 • DSC09967.jpg
 • DSC09886-HDR.jpg
 • DSC09992.jpg
 • RD Olšovany_pôdorys.jpg

PREDANÉ:
Spoločnosť Brancová Štellmach reality, s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj jedinečný 3 - izbový rodinný dom v obci Olšovany.
Obec Olšovany je vyhľadávanou lokalitou pre svoju rýchlu dostupnosť do Košíc. Rodinný dom je vzdialený od mesta iba 10 km, čo je autom max. skvelých 15 min.
Nehnuteľnosť zaujme najmä tichou lokalitou, pretože sa nachádza mimo hlavnej cesty. Voľné chvíle, slniečko si môžete v pokoji vychutnávať na čarovnej záhrade či útulnej presklenej terase. Výhľad sa Vám naskytne na rôznorodé kvety, stromy, kríky, ktoré spolu vytvárajú harmonický a estetický priestor, ktorý vám poskytne pokoj a oddych po náročnom dni v práci.
Pozemok je oplotený, rovinatý a slnečný spolu s domom má rozlohu 385 m2. Na pozemku sa okrem domu nachádza samostatná murovaná garáž a tiež drevený altánok.

Nehnuteľnosť je napojená na vlastnú studňu, elektrickú, plynovú prípojku a čističku odpadových vôd.
V kúpeľni je podlahové vykurovanie, zdroj tepla a teplej vody pre dom zabezpečuje kondenzačný plynový kotol umiestnený v technickej miestnosti. Prefiltrovaná voda zo studne sa využíva v celej domácnosti, vďaka čomu sú náklady na vodu nízke.
Zastavaná plocha domu je 117,45 m2.
Pri vstupe do dennej časti domu Vás očarí obývačka prepojená s kuchyňou, kde romantickú atmosféru vytvára krb. Vedľa priestrannej a plne vybavenej kuchyne sa nachádza veľká, potravinová komora.
Dom má tieto miestnosti: zádverie, chodba, komora, kuchyňa s jedálňou, ktorá je prepojená s obývacou izbou, kúpeľňu s toaletou, dve neprechodné izby, technickú miestnosť, terasu a samostatnú garáž vybavenú elektrickou bránou s automatickým ovládaním.

Veríme, že budúci majiteľ domu určite ocení to, že dom sa predáva kompletne zariadený a dokončený. Stačí si doniesť osobné veci a v okamihu nasťahovania si svoj nový domov vychutnávať. Nakoľko ceny materiálov neustále rastú a nie je ich dostatok, kúpou tejto nehnuteľnosti nemusíte mať starosti a najmä vysoké výdavky s dokončením a zariaďovaním domu.

Za výhody tohto domu považujeme:
- dom sa predáva kompletne a vkusne zariadený,
- vyhľadávaná a žiadaná lokalita len 10 km od Košíc,
- v kúpeľni je podlahové kúrenie, vaňa, ale aj sprchový kút,
- v dome je krásny krb, komora a samostatná technická miestnosť s novým plynovým kotlom,
- presklená terasa, murovaná garáž s novou bránou,
- pred kúpou tejto nehnuteľnosti získate od nás informácie o najvhodnejšom hypotekárnom úvere priamo pre Vás.

Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť stať sa majiteľom tohto skvostného domu s nádhernou záhradou. Kontaktujte nás ešte dnes na čísle 0907 391 442 a získajte viac informácií, alebo si rovno dohodnite obhliadku tejto nehnuteľnosti, aby ste mohli na vlastné oči zažiť jej krásu a pohodlie.
Tešíme sa na stretnutie.
Textový aj grafický obsah dokumentu je autorským dielom a majetkom spoločnosti Brancová Štellmach reality, s.r.o. a jeho používanie alebo zneužitie je trestné.

Podrobné informácie

3
117.45 m²
385 m²
osobné
po rekonštrukcii
predané
studňa
ČOV
lokálny poskytovateľ
vlastné – kombinované
áno - 1 auto
Ytong
zariadený
plastové
rovina
asfaltová cesta
 • Štát Slovensko
 • Kraj Košický
 • Okres Košice-okolie
 • Mesto Olšovany
 • Druh Rodinný dom
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt +421 907 391 442

Pre viac informácií kontaktujte

Povedali o nás

Kto hľadá vysnívané bývanie určite odporúčam Lenku B. Už na prvom stretnutí som vedela, že na základe dobrého odporúčania som sa rozhodla správne. Je veľmi príjemná, milá, šikovná a hlavne chcem vyzdvihnúť profesionálny prístup. Ušetrila mi veľa času. V podstate ani neviem ako, a už som majiteľka. Takto si predstavujem odborníčku! ĎAKUJEM! PS: prajem Vám stretávať v živote iba "zrkadlových" ľudí

Melánia

Profesionálny prístup,trpezlivosť,veľka vďaka za všetko čo ste pre nás urobil,v budúcnosti ak by som potrebovala služby realitného makléra tak sa určite obratim zase na Vás.Ďakujem

Maria

Chcem sa poďakovať a zároveň aj odporučiť túto realitku. Konkrétne pani Lenku ako realitnú maklérku. Prácu robí naplno a s radosťou. Pomáhala mi pri kúpe bytu na diaľku, keďže žijem v zahraničí. Všetko vyriešila za mňa, o všetkom ma okamžite informovala a ja som vďaka tomu ušetril veľa času a problémov . Po roku som opäť naviazal spoluprácu a za to obdobie sa nič nezmenilo. Skvelá komunikácia, spolupráca na 1 s hviezdičkou. Odporúčam každému komu sa chce zbaviť starostí a mať všetko kvalitne a rýchlo poriešené. Veľmi rád využijem služby tejto realitnej kancelárie aj v budúcnosti. :)

Marek Ondrus

Už pred nákupom a myšlienkou kúpy nehnuteľnosti som vedel na koho sa obrátim, ak k tomu dôjde. Je síce pravda, že som mal s Paťkou nadštandardné kamarátske vzťahy, keďže sme bývalí spolužiaci, ale to nemení nič na tom, ako sa stará o celý kolobeh obhliadok, podpisu zmlúv a vecí spojených s kúpou. Moja situácia bola o to špecifická, že pracujem dlhodobo v zahraničí a na Slovensko sa nedostávam tak často. Aby som to zhrnul: pri nadobudnutí nehnuteľnosti som sa nestaral vôbec o nič, pricestoval som na Slovensko podpísať zmluvy a cestoval naspäť. O celý proces, ktorý zahŕňal obhliadky, kontrolu dokumentov a porealitný servis som sa mohol spoľahnúť na Paťku, ktorá sa o všetko postarala a všetko vyriešila. Ešte raz teda jedno veľké Ďakujem za sprevádzanie pri nadobudnutí vlastného bývania.

Patrik Gašparik

Jedna nádherná, dokonalá spolupráca ;) od prvého stretnutia otvorené jednanie, dopodrobna vysvetlené, všetko dodržané...bez akýchkoľvek problémov :) skutočne neľutujem, že som oslovila p. Brancovú a odporúčam každému, kto chce mať z predaja/kúpy zároveň aj príjemný zážitok ;)

Mária

S Lenkou som sa spoznal pred rokom a hneď od začiatku som veľmi oceňoval jej profesionálny prístup, trpezlivosť a úžasnú schopnosť vysvetliť aj laikovi otázky kúpy a nájmu nehnuteľností. Už pri prvom stretnutí som si uvedomil, že som urobil dobre, že som ju oslovil, pretože som ako laik nemal s mnohými vecami, ktoré mi vysvetľovala - a ktoré boli pri kúpe nehnuteľnosti dôležité - žiadne skúsenosti a o mnohých som ani netušil. Oceňujem Lenkin 100% transparentný prístup, pri spolupráci s ňou ma nečakali žiadne nepríjemné “prekvapenia”, na ktoré by bola predtým “pozabudla”. Všetko má dokonale pod palcom, vyzná sa v oblasti svojho pôsobenia priam obdivuhodne a je schopná vysvetliť aj zložité procesy jednoducho a pochopiteľne. Pri hľadaní nehnuteľnosti som sa nemusel vlastne o nič starať - a tak som si to aj predstavoval. Všetko prebiehalo v pozadí, Lenka bola rýchla, flexibilná, o výsledkoch hľadania ma priebežne informovala a na mne bolo sa len rozhodnúť, ktorú nehnuteľnosť si vyberiem. Lenka mi pritom povedala svoj názor, ako aj pre a proti jednotlivých bytov, ale rozhodnutie bolo vždy na mne. Všetku dokumentáciu, s ktorou sme počas výberu bytu pracovali, Lenka starostivo zložkovala a priebežne mi ju odovzdávala, nikde žiadny dokument nechýbal. Zmluvy boli vypracované právnikom a Lenkou vždy starostlivo prekontrolované. Návštevy úradov boli takisto v Lenkinej kompetencii, nemusel som nikam chodiť a trápiť sa opúšťaním práce, aby som niečo vybavil. Lenka bola prítomná pri všetkých dôležitých úkonoch, obhliadkach bytov, poskytla svoje stanovisko na danú nehnuteľnosť a spoločne sa nám podarilo vybrať tú “pravú”. Bol som takisto veľmi vďačný za “pokúpny servis”, čo znamená, že mi Lenka pomohla vybaviť prepis nehnuteľnosti, takisto prepis energií a zálohové režijné predpisy. Čo len bolo možné bolo vybavované elektronicky a ja som bol požiadaný o podpis len ak to bolo nevyhnutné. S Lenkou som spolupracoval aj pri prenájme nehnuteľností, kedy som takisto ocenil jej promptný prístup a “dobré oko” pri výbere kandidátov na prenájom (ten sa časom ukázal ako správny). Naozaj nenachádzam nič, na čo by som sa mohol sťažovať, a ak by ma niekto požiadal, aby som mu odporučil makléra na kúpu či prenájom nehnuteľnosti, moja odpoveď je jasná - Lenka Brancová.

Radoslav Šafran

Rád by som sa podelil aj ja o našu pozitívnu skúsenosť pri kúpe nehnuteľnosti. Od prvého stretnutia, kde sme povedali našu predstavu až po podpis zmluvy, zápis do katastra a nadštandardné služby pri prepisoch energií prebehlo všetko s ľahkosťou na profi úrovni vďaka serióznemu, príjemnému prístupu k práci milej pani Lenke Brancovej. Môžeme len a len odporučiť predaj/kúpu nehnuteľnosti pomocou tejto realitky. Tiež by sme sa chceli poďakovať aj Martinovi Štellmachovi, ktorý aj napriek nečakaným komplikáciám dokázal promptne reagovať a vyjednať nám dobré podmienky pri vybavovaní hypotéky. PS: Len tak ďalej, ste makači...

Tomáš Malý

Jedno veľké ĎAKUJEM patrí Lenke, pretože vďaka nej sme si splnili náš sen :) Vždy usmievavá Lenka nám pomohla s hľadaním a celým procesom kúpy bytu. Jej kvalitné služby nám ušetrili veľa sivých vlasov a vrások na čele. V tom čo robí sa veľmi dobre orientuje, vidno, že ju táto práca napĺňa a baví. Aj vďaka tomuto bola kúpa jednoduchšia a šitá na mieru priamo pre nás. Taktiež nám vždy poradila a pomohla aj s financovaním bytu. Do budúcna sa tešíme na ďalšiu spoluprácu s Lenkou :) Kristínka a Martin

Kristínka a Martin

S doterajšou spoluprácou a hľadaním bytu som veľmi spokojná. Je milý, pohotový, ústretový.

Maria Tomkova

Na pána Reviľáka sme natrafili náhodou. ale ale bolo to naše najlepšie rozhodnutie.Komunikacia aj prístup naozaj ustretový. Ďakujeme za kompletný servis pri kúpe bytu. Poradil a odkomunikoval naozaj všetko a vďaka tomu sa nám podarilo rýchlo nájsť vlastné bývanie. Zabezpečený sme mali aj kompletný servis po kúpe nehnuteľnosti, vďaka čomu mi odpadlo veľa povinností. Ešte raz ďakujeme a určite odporúčame aj ďalej.

Mária Reľovská

Všetky referencie