PREDANÉ: Na predaj jedinečný rodinný dom blízko Košíc

 • Dizajn bez názvu.png
 • DSC00040.jpg
 • DSC00025.jpg
 • DSC00007.jpg
 • DSC09917.jpg
 • DSC09883-HDR.jpg
 • DSC09859-HDR.jpg
 • DSC09853.jpg
 • DSC09738-HDR.jpg
 • DSC09746-HDR.jpg
 • DSC09780-HDR.jpg
 • DSC09786-HDR.jpg
 • DSC09830.jpg
 • DSC09826.jpg
 • DSC09967.jpg
 • DSC09886-HDR.jpg
 • DSC09992.jpg
 • RD Olšovany_pôdorys.jpg

PREDANÉ:
Spoločnosť Brancová Štellmach reality, s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj jedinečný 3 - izbový rodinný dom v obci Olšovany.
Obec Olšovany je vyhľadávanou lokalitou pre svoju rýchlu dostupnosť do Košíc. Rodinný dom je vzdialený od mesta iba 10 km, čo je autom max. skvelých 15 min.
Nehnuteľnosť zaujme najmä tichou lokalitou, pretože sa nachádza mimo hlavnej cesty. Voľné chvíle, slniečko si môžete v pokoji vychutnávať na čarovnej záhrade či útulnej presklenej terase. Výhľad sa Vám naskytne na rôznorodé kvety, stromy, kríky, ktoré spolu vytvárajú harmonický a estetický priestor, ktorý vám poskytne pokoj a oddych po náročnom dni v práci.
Pozemok je oplotený, rovinatý a slnečný spolu s domom má rozlohu 385 m2. Na pozemku sa okrem domu nachádza samostatná murovaná garáž a tiež drevený altánok.

Nehnuteľnosť je napojená na vlastnú studňu, elektrickú, plynovú prípojku a čističku odpadových vôd.
V kúpeľni je podlahové vykurovanie, zdroj tepla a teplej vody pre dom zabezpečuje kondenzačný plynový kotol umiestnený v technickej miestnosti. Prefiltrovaná voda zo studne sa využíva v celej domácnosti, vďaka čomu sú náklady na vodu nízke.
Zastavaná plocha domu je 117,45 m2.
Pri vstupe do dennej časti domu Vás očarí obývačka prepojená s kuchyňou, kde romantickú atmosféru vytvára krb. Vedľa priestrannej a plne vybavenej kuchyne sa nachádza veľká, potravinová komora.
Dom má tieto miestnosti: zádverie, chodba, komora, kuchyňa s jedálňou, ktorá je prepojená s obývacou izbou, kúpeľňu s toaletou, dve neprechodné izby, technickú miestnosť, terasu a samostatnú garáž vybavenú elektrickou bránou s automatickým ovládaním.

Veríme, že budúci majiteľ domu určite ocení to, že dom sa predáva kompletne zariadený a dokončený. Stačí si doniesť osobné veci a v okamihu nasťahovania si svoj nový domov vychutnávať. Nakoľko ceny materiálov neustále rastú a nie je ich dostatok, kúpou tejto nehnuteľnosti nemusíte mať starosti a najmä vysoké výdavky s dokončením a zariaďovaním domu.

Za výhody tohto domu považujeme:
- dom sa predáva kompletne a vkusne zariadený,
- vyhľadávaná a žiadaná lokalita len 10 km od Košíc,
- v kúpeľni je podlahové kúrenie, vaňa, ale aj sprchový kút,
- v dome je krásny krb, komora a samostatná technická miestnosť s novým plynovým kotlom,
- presklená terasa, murovaná garáž s novou bránou,
- pred kúpou tejto nehnuteľnosti získate od nás informácie o najvhodnejšom hypotekárnom úvere priamo pre Vás.

Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť stať sa majiteľom tohto skvostného domu s nádhernou záhradou. Kontaktujte nás ešte dnes na čísle 0907 391 442 a získajte viac informácií, alebo si rovno dohodnite obhliadku tejto nehnuteľnosti, aby ste mohli na vlastné oči zažiť jej krásu a pohodlie.
Tešíme sa na stretnutie.
Textový aj grafický obsah dokumentu je autorským dielom a majetkom spoločnosti Brancová Štellmach reality, s.r.o. a jeho používanie alebo zneužitie je trestné.

Podrobné informácie

3
117.45 m²
385 m²
osobné
po rekonštrukcii
predané
studňa
ČOV
lokálny poskytovateľ
vlastné – kombinované
áno - 1 auto
Ytong
zariadený
plastové
rovina
asfaltová cesta
 • Štát Slovensko
 • Kraj Košický
 • Okres Košice-okolie
 • Mesto Olšovany
 • Druh Rodinný dom
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt +421 907 391 442

Pre viac informácií kontaktujte

Povedali o nás

Dobrý deň prajem. Týmto chcem veľmi pekne poďakovať p. Reviľákovi a slečne Havrilovej. Spolupráca s p. Reviľákom bola veľmi seriózna, príjemná a nad moje očakávania. Pri predaji aj kúpe nehnuteľnosti vyhovel všetkým mojím požiadavkam a poradil vo všetkom, do čoho som ja nevidel. Predávať náš byt sme sa rozhodli asi v tom najťažšom období (pár mesiacomv pred koncom roka 2022) a aj napriek tomu spravili pre mňa a moju rodinu maximum. Všetko išlo hladko a chcem hlavne vyzdvihnúť porealitný servis. Veľa spoločnosti a maklérov dajú po realizácii predaja ruky preč od klienta, no v tomto prípade nám p. Reviľák veľmi zjednodušil a zpríjemnil sťahovanie a vybavovanie zdĺhavých papierovačiek. Ešte raz ďakujem a prajem veľa veľa takto spokojných klientov. Za mňa a moju rodinu som vďacný, že sme sa pustili do spolupráce s Vašou spoločnosťou a konkrétne s p. Reviľákom.

Emil Kicoš

Patríciu sme oslovili na základe odporúčania od známeho. A bolo to dobré a každopádne správne rozhodnutie. Od prvého stretnutia až po kľúče od bytu v rukách prebehli sotva 2 mesiace. Klobúk dole ......milá, vždy usmiata, ústretová, proste profesionálka ....vrelo odporúčame,...

MUDr. Babuľák Igor

Táto realitná kancelária konkrétne spolupráca s Lenkou je zaručený úspech. Pamätám si ako nám na začiatku spolupráce sľúbila,ze urobí pre nás maximum. Povedala by som,že urobila ešte viac. Dáva dotoho celé srdce, vždy jedná férovo a narovinu čo je v dnešnej dobe vzácnosťou. Má príjemné a profesionálne vystupovanie,vždy úsmev na tvári a zakaždým vie nájsť tie správne slová,ktoré Vás povzbudia. Ku každému klientovi pristupuje individuálne a húževnato sa snaží nájsť to najlepšie riešenie častokrát aj na úkor svojho voľného času. Ďakujemeee jej za rýchly predaj bytu,všetky porealitné záležitosti,ktoré za nás vybavila no najmä za jej ľudský prístup a empatiu. Neverila by som,že sa z neznámej realitnej maklérky na ktorú sme dostali odporúčanie stane priateľka. Takže Leňušik ďakujeme za všetko tebe a aj Paťke,ktorá ťa pri odovzdaní bytu zastúpila. Želáme Vám veľa spokojných klientov. Dominika,Martin a Natálka.

Dominika Sakal-Šegová

Patricijka je jedna ochotná, snaživá a prispôsobivá osôbka. Je človekom na správnom mieste (tak osobnostne, ako pracovne). Naša spolupráca bola špecifická v tom, že som sa nenachádzala v meste, kde som chcela kúpiť nehnuteľnosť. Jej promtné reakcie na meniacu sa situáciu a nápad ako ďalej boli prítomné pri každej našej konzultácii. Vďaka Paťkinej kreativite a absolútnej flexibilite sme boli schopné zbúrať vzdialenosť a vyriešiť aj nadiaľku mnohé kroky: od "virtuálnej" prehliadky, cez úkony v banke, až po všetky koncové kroky prepisu i odovzdania bytu, ktoré by som sama určite nebola schopná pokryť. Veľmi odporúčam spoluprácu s Paťkou a povzbudzujem kohokoľvek, kto hľadá pomoc v akomkoľvek strádaní pri hľadaní svojho nového domova :)

Natália

Hovorí sa, že "práca má byť vašim koníčkom". Ak by sa ma niekto opýtal, či poznám takého človek, tak mi ako prvá napadne Lenka ! :-) Odporúčanie som dostal od bývalého kolegu a zároveň finančného poradcu Petra Petrušku. Jasné a zrozumiteľné podmienky, ochota, zapálenosť pre prácu, výborná komunikácia, vždy pozitívna energia a úsmev :-) Ešte raz ďakujem krásne :-) A pre tých čo sa ešte stále rozhodujú - určite nebudete ľutovať :-)

Roman Ujco

Veľmi sa chceme poďakovať našej maklérke Lenke. :) Už na našom prvom stretnutí sme boli rozhodnutí spolupracovať práve s ňou. Doteraz to neľutujeme. Lenka nás previedla celým procesom kúpy nehnuteľnosti bez problémov. Je zodpovedná, spoľahlivá a naozaj veľká profesionálka. Všetko dôkladne vysvetlila a poradila nám v každej situácii. Okrem toho je úžasná osôbka, vždy s úsmevom na perách, stále sme sa na naše stretnutia tešili. Ak by sme mali znova podstúpiť takýto proces, bez váhania si vyberieme znova Lenku. :) :)

Katarína Trecak Mattová

Chcem sa poďakovať a zároveň aj odporučiť túto realitku. Konkrétne pani Lenku ako realitnú maklérku. Prácu robí naplno a s radosťou. Pomáhala mi pri kúpe bytu na diaľku, keďže žijem v zahraničí. Všetko vyriešila za mňa, o všetkom ma okamžite informovala a ja som vďaka tomu ušetril veľa času a problémov . Po roku som opäť naviazal spoluprácu a za to obdobie sa nič nezmenilo. Skvelá komunikácia, spolupráca na 1 s hviezdičkou. Odporúčam každému komu sa chce zbaviť starostí a mať všetko kvalitne a rýchlo poriešené. Veľmi rád využijem služby tejto realitnej kancelárie aj v budúcnosti. :)

Marek Ondrus

Ďakujeme za pomoc pri hľadaní domova. Skvelý, vždy pozitívny prístup Lenky, samotná profesionalita a znalosti nám urýchlili celý proces hľadania a kúpy nehnutelňosti. Môžme len odporúčať :)

Dušan Frkáň

Aj nám sa podarilo s Paťkinou ochotou, nesmierne priateľským a profesionálnym prístupom a obrovskou pomocou nájsť nový domov. Vďaka jej množstvu skvelých ponúk na dennej báze, nesmierne rýchlej komunikácii, flexibilite a ústretovému jednaniu sme to všetko stihli za ani nie dva mesiace, a to dokonca napriek veľmi "búrlivému" stavu súčasného trhu. Bola vždy pripravená odpovedať na všetky naše otázky a s úprimným úsmevom na tvári nás viedla k cieľu. Vrelo odporúčam každému, kto má akúkoľvek neistotu alebo strach z kúpy bytu, pretože v rukách tejto skvelej maklérky sa netreba ničoho báť. Ešte raz jedno obrovské - ĎAKUJEME! ️:):):)

Dominik Grigľák

Ďakujeme za skvelý servis pri kúpe bytu a následnom hladani nájomníkov. Oceňujem výbornú prípravu a precíznosť pri obhliadkach a samotnom prepise bytu, ale i energii a dalších doplnkových službách. Oceňujem tiež výbornú komunikáciu počas celého procesu.

Barbara

Všetky referencie